Powiat Sępoleński

Treść Główna

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Informacja nt. dystrybucji tabletek jodku potasu

  Informacja nt. dystrybucji tabletek jodku potasu

  2022.10.07

  W związku z realizacją zadań prewencyjnych dotyczących ewentualnej i na przyszłość dystrybucji tabletek jodku potasu, przedstawiamy Państwu sieć punktów wydawania Tabletek Jodku Potasu w gminach na terenie Powiatu Sępoleńskiego.

 • Konferencja prasowa w sprawie dystrybucji tabletek jodku potasu

  Konferencja prasowa w sprawie dystrybucji tabletek jodku potasu

  2022.10.07

  7 października br. odbyła się Konferencja Prasowa Samorządowców z terenu Powiatu Sępoleńskiego w sprawie dystrybucji tabletek jodku potasu na terenie Powiatu Sępoleńskiego.

  Poniżej zapis wideo z konferencji.

 • Konferencja prasowa w sprawie dystrybucji tabletek jodu potasu

  Konferencja prasowa

  2022.10.06

  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Sępoleńskiego na konferencję prasową władz powiatu i gmin w sprawie dystrybucji tabletek jodku potasu. Konferencja odbędzie się 7 października 2022 r., o godz. 9:00 i będzie transmitowana na żywo na naszym profilu Facebook.

 • IV Zamknięty Puchar Starosty Sępoleńskiego - gramy dla Zosi!

  IV Zamknięty Puchar Starosty Sępoleńskiego - gramy dla Zosi!

  2022.10.05

  W piątkowy wieczór rozegrano kolejny turniej darta w „Barze Zacisze”. Zawodnicy z powiatu sępoleńskiego spotkali się przy okazji „IV Zamkniętego Pucharu Starosty Sępoleńskiego - gramy dla Zosi!”, który był połączony ze zbiórką na rzecz Zosi Szcześniewskiej walczącej z SMA. Do turnieju przystąpiło 21 zawodników, przynajmniej po jednym przedstawicielu z każdej gminy wchodzącej w skład naszego Powiatu, a tytuł wywalczony przed niespełna 12 miesiącami obronił Tomasz Kriese z Więcborka. 

 • Ogłoszenie o naborze na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone

  Ogłoszenie o naborze na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone

  2022.10.05

  Ogłoszenie o naborze na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pod nazwą „Realizacja zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, nieodpłatnej mediacji oraz edukacji prawnej na terenie powiatu sępoleńskiego w 2023 r.”

 • Kolejny etap prac na trasie Sępólno Krajeńskie-Tuchola

  Kolejny etap prac na trasie Sępólno Krajeńskie-Tuchola

  2022.10.04

  W obecności marszałka Piotra Całbeckiego podpisana została dziś (4 października) umowa na przebudowę kolejnego odcinka drogi wojewódzkiej nr 241 łączącej m.in. Sępólno Krajeńskie z Tucholą.

 • Grant dla Powiatu Sępoleńskiego

  Grant w wysokości 100 000 zł dla Powiatu Sępoleńskiego

  2022.10.03

  Informujemy, że Powiat Sępoleński otrzymał grant w wysokości 100 000,00 PLN z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach projektu „Dostępny samorząd – granty”. Zadanie pn. „Dostosowanie budynku użyteczności publicznej przy ul. Kościuszki 11 w Sępólnie Krajeńskim do potrzeb osób z niepełnosprawnościami” zostanie zrealizowane do czerwca 2023 r.

 • Ulotki informacyjne dla rolników i hodowców drobiu

  Ulotki informacyjne dla rolników i hodowców drobiu

  2022.10.03
 • Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym i powitanie Tomasza Szcześniewskiego

  Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym i powitanie Tomasza Szcześniewskiego

  2022.10.03

  1 października na hali Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim odbyła się uroczystość otwarcia 1-go Grand Prix Polski Żaczek i Żaków w Tenisie Stołowym. Tego samego dnia na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Kraj. mieszkańcy i władze samorządowe witali Tomasza Szcześniewskiego, ojca chorej na SMA Zosi oraz jego towarzyszy.

 • Jubileusz 76-lecia KGW w Sośnie

  Jubileusz 76-lecia KGW w Sośnie

  2022.10.03

  W Gminnym Domu Kultury w Sośnie odbyła się uroczystość 76-lecia KGW w Sośnie (ze względu na COVID przesunięta na ten rok). Powiat Sępoleński reprezentował wiceprzewodniczący rady Piotr Dobrzański oraz Wicestarosta A. Marach.

Stronicowanie

Linki

 • Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
 • ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
  tel. +48 52 388 13 00, fax +48 52 388 13 03, e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl
 • Kliknij aby aktywować mapę dojazdu!