Powiat Sępoleński

Treść Główna

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Uroczyste otwarcie miejsca aktywności i rekreacji w Dziechowie

  Uroczyste otwarcie miejsca aktywności i rekreacji w Dziechowie

  2022.11.22

  19 listopada 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie miejsca aktywności i rekreacji w Dziechowie. W trakcie otwarcia inwestycji władze samorządowe Powiatu Sępoleńskiego reprezentował Starosta Sępoleński Jarosław Tadych.

   

   

   

 • Dzień Pracownika Socjalnego

  Dzień Pracownika Socjalnego

  2022.11.21

  21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji Starosta Sępoleński Jarosław Tadych, Przewodniczący Rady Powiatu Marek Chart oraz Przewodnicząca Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Powiatu Barbara Bury wręczyli życzenia i podziękowania oraz przekazali wyrazy uznania za wysiłek i trud pracy na rzecz osób potrzebujących.

 • Uwaga! Oblodzenie!

  Uwaga! Oblodzenie!

  2022.11.21

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna od -6 do -2, temperatura minimalna przy gruncie miejscami około -8.

 • Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  2022.11.21

   

   

   

   

   

 • Upowszechnianie projektu "Praktyka Twoją szansą" w którym uczestniczą nakielski Staszic i więcborski Ekonomik.

  Upowszechnianie projektu "Praktyka Twoją szansą" w którym uczestniczą nakielski Staszic i więcborski Ekonomik.

  2022.11.18

  W minionym tygodniu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku odbyło się podsumowanie rezultatów projektu Erasmus+ ,,Profesjonalna Praktyka Twoją Szansą", realizowanego przez Fundację Staszica.

   

 • Obchody 60-lecia DPS w Kamieniu Krajeńskim

  Obchody 60-lecia DPS w Kamieniu Krajeńskim

  2022.11.17

  Jubileusz 60-lecia istnienia obchodził Dom Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim, który od niedawna nosi imię św. Anny. Placówka ma bardzo bogatą historię i mało kto wie, że tu przed wojną mieściła się pierwsza wytwórnia nektaru w Polsce prowadzona przez siostrę Fides.

 • Przedsiębiorco! Załóż konto na PUE ZUS już teraz!

  Przedsiębiorco! Załóż konto na PUE ZUS już teraz!

  2022.11.17

  Od 1 stycznia 2023 r. każdy, kto jest płatnikiem składek, ma ustawowy obowiązek posiadania profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. PUE ZUS to duże ułatwienie, dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę.

   

   

 • Wyróżnienie dla Powiatu Sępoleńskiego

  Wyróżnienie dla Powiatu Sępoleńskiego

  2022.11.16

  14 listopada w Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznak Primus in Agendo („Pierwszy w Działaniu”) i wyróżnień przedstawicielom 10 powiatów, mających największe osiągnięcia we wprowadzaniu deinstytucjonalizacji w systemie pieczy zastępczej oraz rozwoju idei rodzicielstwa zastępczego. Wśród wyróżnionych znalazł się również Powiat Sępoleński.

   

   

 • „Mała” obwodnica dla Sępólna Krajeńskiego

  „Mała” obwodnica dla Sępólna Krajeńskiego

  2022.11.15

  W ramach regionalnego programu budowy obwodnic rozbudowana będzie sieć kujawsko-pomorskich dróg o czternaście kolejnych obejść. 14 listopada br. podpisane zostały umowy z wykonawcami opracowań projektowych pięciu nowych tras: Lisewa (powiat chełmiński), Łysomic i Chełmży (oba w powiecie toruńskim), Sępólna Krajeńskiego oraz Radzynia Chełmińskiego (powiat grudziądzki). W budowie jest już obwodnica Lubrańca (powiat włocławski).

 • BAZA RODZIN OTWARTA!

  BAZA RODZIN OTWARTA!

  2022.11.15

  Od 12 listopada można wybierać rodziny z Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki! Zapraszamy do zapoznania się z historiami rodzin z naszej Gminy i Powiatu i do zostania Darczyńcą!

Stronicowanie

Linki

 • Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
 • ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
  tel. +48 52 388 13 00, fax +48 52 388 13 03, e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl
 • Kliknij aby aktywować mapę dojazdu!