Powiat Sępoleński

Treść Główna

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Wizyta uczniów z profilu policyjnego LO Sępólno w Starostwie Powiatowym

  Wizyta uczniów z profilu policyjnego LO Sępólno w Starostwie Powiatowym

  2024.06.17

  Dnia 12 czerwca 2024 uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Sępólnie Kraj. klasy 3b o profilu policyjnym razem z wychowawcą i koordynatorem profilu Panem Arkadiuszem Ziołeckim odwiedzili Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim. Wizyta ta odbyła się w ramach zajęć specjalistycznych profilu.

   

 • Mieszkaniec, samorząd, rząd – wyzwania na najbliższe lata

  Mieszkaniec, samorząd, rząd – wyzwania na najbliższe lata

  2024.06.17

  13 czerwca br. w Bydgoskim Centrum Sportu odbyła się konferencja pn.:"Mieszkaniec, samorząd, rząd – wyzwania na najbliższe lata", zorganizowana przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego Michała Sztybla. Wydarzenie to stało się ważnym forum dyskusji na temat roli samorządów w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa kujawsko-pomorskiego.

 • Uwaga! Burze!

  Uwaga! Burze!

  2024.06.17

  Ostrzeżenia meteorologiczne: Burze.

  Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu do 20 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Lokalnie grad.

  Ważne: Od: 2024-06-17 14:00 Do: 2024-06-17 22:00
 • Podpisanie umowy na remont odcinków Drogi Powiatowej relacji [Lipka]-gr woj.-Sępólno Krajeńskie

  Podpisanie umowy na remont odcinków Drogi Powiatowej relacji [Lipka]-gr woj.-Sępólno Krajeńskie

  2024.06.14

  14 czerwca 2024 roku gabinecie Starosty Sępoleńskiego odbyło się podpisanie umowy pomiędzy Powiatem Sępoleńskim reprezentowanym przez Zarząd Drogowy w Sępólnie Krajeńskim a firmą P.H.U. Rafał Szymczak.

 • Powierzenie pełnienia obowiązków dyrektorom trzech placówek oświatowych

  Powierzenie pełnienia obowiązków dyrektorom trzech placówek oświatowych

  2024.06.14

  Dnia 11 czerwca 2024 r. w gabinecie Starosty Sępoleńskiego nastąpiło oficjalne wręczenie uchwał powierzających pełnienie obowiązków dyrektora w trzech placówkach oświatowych prowadzonych przez powiat sępoleński.

 • Spotkanie samorządowców powiatu z przedstawicielami aptek

  Spotkanie samorządowców powiatu z przedstawicielami aptek

  2024.06.13

  Dnia 12 czerwca o godzinie 10:00, na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Sępólnie Kraj. odbyło się spotkanie strony samorządowej z przedstawicielami aptek z terenu powiatu sępoleńskiego. Spotkanie to zorganizowała strona samorządowa w związku z koniecznością wyznaczenia przez Zarząd Powiatu apteki ogólnodostępnej do pełnienia dyżurów w porze nocnej i w dni wolne od pracy.

 • Nadzwyczajna III Sesja Rady Powiatu w Sępólnie Krajeńskim

  Nadzwyczajna III Sesja Rady Powiatu w Sępólnie Krajeńskim

  2024.06.10

  7 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 w sali im. Lucjana Prądzyńskiego odbyła się Nadzwyczajna III Sesja Rady Powiatu w Sępólnie Krajeńskim. Sesja odbyła się zgodnie z planowanym porządkiem obrad.

 • Podpisanie umowy na Opracowanie koncepcji przebudowy budynku szkolno-administracyjnego i zagospodarowania terenu przy al. 600-lecia w Więcborku

  Podpisanie umowy na Opracowanie koncepcji przebudowy budynku szkolno-administracyjnego i zagospodarowania terenu przy al. 600-lecia w Więcborku

  2024.06.10

  7 czerwca 2024 w gabinecie Starosty Sępoleńskiego odbyło się podpisanie umowy na "Opracowanie koncepcji przebudowy budynku szkolno-administracyjnego i zagospodarowania terenu przy al. 600-lecia w Więcborku".

 • Pomoc partnerska w realizacji wspólnego projektu - „Zuchy i harcerze sprawni jak żołnierze”

  Pomoc partnerska w realizacji wspólnego projektu - „Zuchy i harcerze sprawni jak żołnierze”

  2024.06.10

  6 czerwca 2024 roku w gabinecie Starosty Sępoleńskiego odbyło się spotkanie przedstawicielami III Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Sokoły”.  Harcerze zwrócili się do Starosty Sępoleńskiego o pomoc partnerską w realizacji wspólnego projektu pt. „Zuchy i harcerze sprawni jak żołnierze”.

 • Remont drogi do Lipki

  Remont drogi do Lipki

  2024.06.10

  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a na razie tak się dzieje, jeszcze w tym roku cała droga tak zwana „lipecka” będzie wreszcie wyremontowana. Niedawno władze powiatu podpisały umowę na remont półtora kilometrowego odcinka tej drogi, rozstrzygany jest właśnie drugi tegoroczny przetarg na kolejny odcinek tej drogi. Niebawem zostanie rozstrzygnięty trzeci, i zarazem ostatni – to będzie oznaczało że niemal 13 kilometrów drogi powiatowej od granicy województwa do skrzyżowania ulic Hallera i Wojska Polskiego w Sępólnie będzie w całości gotowe.

Stronicowanie

Linki