Jubileusz 35-lecia pracy
Dnia 11 maja br., podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Sępoleńskiego, Starosta Sępoleński w imieniu Zarządu wręczył list gratulacyjny Pani Skarbnik Powiatu Sępoleńskiego, Małgorzacie Masiłkin, z okazji jubileuszu 35-lecia pracy. To piękny jubileusz będący wyrazem wieloletniego zaangażowania, profesjonalizmu oraz oddania pracy na rzecz samorządu powiatowego. Dziękujemy za wspaniałą współpracę, życzliwość i codzienny wkład w rozwój Powiatu Sępoleńskiego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych lat pełnych zdrowia, satysfakcji oraz wszelkiej pomyślności.
Metryka
- Autor Joanna Kurpik

