Wykaz linii komunikacyjnych na terenie Powiatu Sępoleńskiego o charakterze użyteczności publicznej
Lp. |
Nr linii |
Nazwa linii komunikacyjnej (relacja) |
1. |
22705 |
6.35 Mała Cerkwica - Radzim - Duża Cerkwica - Kamień Kr.- Sępólno Kr -Więcbork - Sypniewo - Sępólno Kr. 8.32 |
2. |
22709 |
14.05 Więcbork – Wysoka Krajeńska – Zboże - Więcbork - Zakrzewek -Sypniewo - Sępólno Kr. - Kamień Kr. - Radzim - Mała Cerkwica 16.05 |
3. |
22704 |
6.15 Sośno –Wąwelno – Tuszkowo -Wąwelno - Sitno - Pęperzyn - Więcbork- Sypniewo -Więcbork - Sępólno Kr. 8.16 |
4. |
22703 |
6.00 Sępólno Kr. - Obodowo - Sośno – Jastrzębiec – Ostrówek - Wielowicz –Suchorączek - Więcbork - Borzyszkowo – Klarynowo –Więcbork 7.50 |
5. |
22707 |
6.50 Szynwałd - Wielowicz - Sośno – Obodowo- Komierowo - Sępólno Kr. 7.46 |
6. |
22702 |
14.20 Sępólno Kr. - Sypniewo - Więcbork - Borzyszkowo – Klarynowo –Więcbork -Pęperzyn - Sitno -Wąwelno - Tuszkowo- Wąwelno -Mierucin- Sośno – Dębiny 16.47 |
7. |
22708 |
15.40 Sępólno Kr. – Komierowo - Obodowo - Sośno -Wąwelno -Sitno – Pęperzyn -Śmiłowo – Więcbork 17.05 |
8. |
22711 |
6.05 Sępólno Kr. - Sypniewo - Lubcza - Zakrzewek – Nowy Dwór – Więcbork 7.20 |
9. |
22710 |
15.40 Sępólno Kr. – Jazdrowo - Sypniewo - Lubcza – Więcbork 16.41 |
10. |
22713 |
13.15 Sępólno Kr. - Sypniewo - Lubcza –Więcbork- Sępólno Kr. 14.55 |
11. |
22714 |
6.25 Więcbork - Zakrzewek - Lubcza - Sypniewo – Jazdrowo -Sępólno Kr. 7.38 |
12. |
22712 |
15.40 Sępólno Kr. Trzciany - Wałdowo - Teklanowo - Zalesie -Skarpa - Sępólno Kr. 16.24 |
13. |
22706 |
6.00 Sępólno Kr. Trzciany - Wałdowo - Teklanowo - Zalesie -Skarpa - Sępólno Kr. - Kamień Kr. 6.51 |
14. |
22700 |
15.50 Sypniewo - Więcbork - Jastrzębiec – Ostrówek –Jastrzębiec -Wielowiczek – Płosków - Wielowicz – Szynwałd 17.00 |
15. |
22701 |
Sępólno Kr. – Więcbork 12.45-13.07;Więcbork –Sępólno 12.20-12.41; 13.40-14.05 |
16. |
22719 |
14.25 Sępólno Kr. – Więcbork 15.05 – Nowy Dwór 15.11 – Więcbork – Sępólno Kr. 15.35
|
17. |
22718 |
9.00 (12.00) Sępólno Kr. – Wiśniewka – Lutowo – Radońsk – Wiśniewa – Sępólno Kr.9.30 (12.30) powrót w kierunku odwrotnym
|
18. |
22720 |
9.30 (13.00) Sępólno Kr. – Trzciany – Włościbórz – Wilkowo – Wałdówko – Przepałkowo – Komierowo – Niechorz – Sępólno Kr. 10.26 (13.56) powrót w kierunku odwrotnym
|
19. |
22721 |
8.30 (12.00) Więcbork – Jastrzębiec – Karolewo – Ostrówek – Jastrzębiec – Więcbork 9.09 (12.39)
|
Rozkład Jazdy
- Załaczniki - Szczegółowy wykaz (PDF)(dodano: 2020-01-03 11:21)