Powiat Sępoleński

Treść Główna

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

 1. Kluczową kwestią dla Kierownictwa Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim jest ochrona prywatności osób odwiedzających witrynę internetową www.powiat-sepolno.pl
   
 2. Informacje dotyczące odwiedzanych podstron, wyświetlanych artykułów, pobieranych plików itp. mogą być wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych i administracyjnych na wewnętrzne potrzeby Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim, i nie będą przekazywane innym podmiotom.
 3. Pliki cookies są wykorzystywane tylko i wyłącznie dla funkcji związanych z personalizacją i pamiętaniem preferencji użytkownika. Są one zapisywane na dysku komputera osoby odwiedzającej stronę internetową www.powiat-sepolno.pl. W plikach tych nie są gromadzone żadne dodatkowe informacje, które mogłyby naruszać prywatność. Technika ta nie umożliwia pobierania jakichkolwiek dodatkowych danych z komputera użytkownika.
 4. Informacje wprowadzane do formularzy przez użytkowników nie będą udostępniane innym podmiotom.
   
 5. Polityka prywatności innych stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronie powiatu sępoleńskiego regulowana jest odrębnymi postanowieniami.
 6. Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności przez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.
 7. Pytania dotyczące polityki prywatności proszę kierować na e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl 

Linki

 • Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
 • ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
  tel. +48 52 388 13 00, fax +48 52 388 13 03, e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl
 • Kliknij aby aktywować mapę dojazdu!