Laureaci Stypendiów otrzymali listy gratulacyjne
26 stycznia br. podczas Sesji Rady Powiatu odbyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych uczniom szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu sępoleńskiego, którzy dzięki osiągnięciom naukowym i zawodowym otrzymali stypendia.
Uroczystość uświetnił Wojewoda Kujawsko-Pomorski Pan Michał Sztybel, który wraz z włodarzami powiatu sępoleńskiego wręczył listy gratulacyjne stypendystom.
STYPENDYŚCI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W POWIECIE SĘPOLEŃSKIM - ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW:
-
ARIADNA KABATTEK – KL. IV Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w WIĘCBORKU
-
JAKUB KIEDROWICZ – KL. II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kotarbińskiego w SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM
-
MARTA NOWAKOWSKA – KL. IV Technikum Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM (technik budownictwa)
-
ADRIANNA OCZKOWSKA – KL. IV Technikum Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w WIĘCBORKU (technik logistyk)
-
WOJCIECH OSIECKI – KL V Technikum Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w SYPNIEWIE (technik rolnictwa i agrotroniki)
STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
-
HUBERT DROBOSZEWSKI – KL. I - LO SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
KORNELIA SOŁTYSIAK – KL. II CKZIU WIĘCBORK (technik ekonomista)
-
JULIA HINZ – KL. II LO WIĘCBORK
-
MARTA NOWAKOWSKA – KL. IV ZSP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE (technik budownictwa)
STYPENDIUM STAROSTY SĘPOLEŃSKIEGO:
-
ZUZANNA LIPECKA – KL. II CKZIU WIĘCBORK (technik logistyk)
-
VANESSA SKALSKA – KL. II CKZIU WIĘCBORK (technik ekonomista)
-
JULIA DROBIEWSKA – KL. II LO SĘPÓLNO
-
MACIEJ KRYZA – KL. II LO SĘPÓLNO
-
EMILIA BZDOK – KL. III LO WIĘCBORK
-
PATRYK KOŁODZIEJEK – KL. III LO WIĘCBORK
-
NATALIA KACZMAREK – KL. V ZSP SĘPÓLNO (technik obsługi turystycznej)
-
RADOSŁAW DĄBROWSKI – KL. V ZSP SĘPÓLNO (technik mechatronik)
STYPENDIUM FUNDACJI „DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA”:
-
BARTŁOMIEJ ZARĘBA – KL. IV LO WIĘCBORK
-
MICHAŁ HAS – KL. IV LO WIĘCBORK
-
MATEUSZ HAS – KL. III LO WIĘCBORK
NAGRODA MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI:
-
JAKUB KĄDZIELA – KL. IV ZSCKR SYPNIEWO (technik rolnik)
-
OLIWIA SADKOWSKA – KL. III ZSCK SYPNIEWO (w zawodzie - kucharz)
STYPENDIUM MARSZAŁKA W RAMACH PROGRAMU „ZAWODOWE TALENTY KUJAW I POMORZA”:
-
ADRIANNA OCZKOWSKA – KL. IV CKZIU WIĘCBORK (technik logistyk)
STYPENDIUM MARSZAŁKA W RAMACH PROGRAMU „PRYMUS POMORZA I KUJAW II”:
-
RADOSŁAW KABAT – KL. I LO WIECBORK (profil medyczny)
-
ŁUKASZ HELT - KL. I LO WIECBORK (profil medyczny)
-
MIKOŁAJ OBARA – KL. I LO WIECBORK (profil matematyczno-przyrodniczy)
- autor: Monika Furmaga, data: 2024-01-26
Galeria Zdjęć
- autor: Wojciech Bilski, data: 2024-01-26