Powiat Sępoleński

Treść Główna

Uwaga!!! 25 lutego pakiet szkoleń dla organizacji!!

Z szacunku do czasu liderów organizacji pozarządowych, udało się zblokować szkolenia dla organizacji pozarządowych. Już 25 lutego 2020 roku od 11:00 rozpocznie się cykl szkoleń dla organizacji. 
Wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom, pragniemy zorganizować spotkanie informacyjne – warsztaty -„Wniosek i sprawozdanie wg nowego wzoru w praktyce”. Pierwsze szkolenie (warsztaty) przeprowadzi pracownik merytoryczny – Kamila Jabłońska.
Jest ono niezbędne w związku ze zmianą wzorów wniosków, umów i sprawozdań wynikających z rozporządzenia. Co to w praktyce oznacza dla stowarzyszeń? Konieczność rozliczania się z rezultatów na praktycznie nowych wzorach i zasadach.


Następnie ofertę dla organizacji pozarządowych przedstawi Kujawsko - Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bydgoszczy.


O 13:30 II część spotkania poprowadzi Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica wraz z Stowarzyszeniem Kujawsko- Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK realizuje projekt „Inicjuj z FIO 2.0”, w ramach którego przyznawane są mikrodotacje na oddolne działania mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Cykl szkoleń - spotkań informacyjnych odbędzie się 25 lutego br. (wtorek) od 11:00 do 15:00 na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego (II piętro).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia na spotkanie prosimy dokonać na adres: kamila.jablonska@powiat-sepolno.pl lub telefonicznie pod numerem: 523881305
 

  • autor: Kamila Jabłońska - Inspektor Wydziału Organizacyjnego (...), data: 2020-02-18

« wstecz

Linki

  • Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
  • ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
    tel. +48 52 388 13 00, fax +48 52 388 13 03, e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl
  • Kliknij aby aktywować mapę dojazdu!