Powiat Sępoleński

Treść Główna

Harmonogram wiejskich i osiedlowych

Harmonogram wiejskich i osiedlowych zebrań w 2020 r. w Gminie Sępólno Krajeńskie

     Lp.

 Nazwisko i imię

     Sołtysa/Przewodniczącego Zarządu

Sołectwo

Data zebrania

Miejsce zebrania

Godzina zebrania

1.

BARŁÓG Antoni

Włościbórz

11.02.2020r.

Świetlica Wiejska Włościbórz

17:30

2.

PAWEŁEK Marzena

Wiśniewka

12.02.2020r.

Świetlica Wiejska

18:00

3.

RAKOWSKI Mateusz

Radońsk

13.02.2020r.

Świetlica Wiejska w Radońsku

18:00

4.

SZOPIŃSKA Lidia

Zboże

14.02.2020r.

Szkoła Podstawowa

18:00

5.

BINGER Ewa

Skarpa

17.02.2020r.

Świetlica Wiejska Skarpa

18:00

6.

TARLACH Krzysztof

Wałdówko

18.02.2020r.

Świetlica Wiejska

18:00

7.

STRÓŻYŃSKI Stanisław

Zalesie

21.02.2020r.

Świetlica Wiejska

19:30

8.

SIEG Robert

Jazdrowo

25.02.2020r.

Świetlica Wiejska

19:30

9.

BASIŃSKA- CZACHOR Elżbieta

Wysoka Krajeńska

26.02.2020r.

Świetlica Wiejska Wysoka Kraj.

18:00

10.

LÜDTKE Magdalena

Kawle

27.02.2020r.

Świetlica Wiejska w Kawlach

18:00

11.

KALLA Beata

Piaseczno

28.02.2020r.

Świetlica Wiejska Piaseczno

18:00

12.

MOSIĄDZ-ŚMIGIEL Mariola

Osiedle Nr 1

03.03.2020r.

Szkoła Podstawowa nr 1

17:30

13.

WESTFAL Robert

Dziechowo

06.03.2020r.

Świetlica Wiejska Dziechowo

18:00

14.

HELENIAK Małgorzata

Teklanowo

10.03.2020r.

Świetlica Wiejska Teklanowo

18:00

15.

THEUS Lidia

Wilkowo

11.03.2020r.

Świetlica Wiejska Wilkowo

18:00

16.

PUKOWNIK Marian

Wałdowo

12.03.2020r.

WOK Wałdowo

18:00

17.

MICHNIACKA Grażyna

Sikorz

13.03.2020r.

Świetlica Wiejska

18:00

18.

GUSTYN Stanisław

Osiedle Nr 2

17.03.2020r.

CKiS Sępólno Kraj.

17:00

19.

SKULSKI Ryszard

Lutówko

19.03.2020r.

Świetlica Wiejska

18:00

20.

MUREK Jan

Wiśniewa

20.03.2020r.

Świetlica Wiejska

19:00

21.

POWROŹNIK Lech

Niechorz

23.03.2020r.

Świetlica Wiejska

18:00

22.

BOCZULA Maria

Komierowo

24.03.2020r.

Świetlica Wiejska Komierowo

18:30

23.

SZYDEŁ Joanna

Lutowo

25.03.2020r.

WOK Lutowo

18:00

24.

PAŁUBICKI Stanisław

Iłowo

27.03.2020r.

Świetlica Wiejska

18:00

25.

ROHDE Donata

Świdwie

30.03.2020r.

Świetlica Wiejska Świdwie

17:30

26.

GAPA Tadeusz

Trzciany

31.03.2020r.

Świetlica Wiejska Trzciany

19:00

 

Harmonogram zebrań na terenie Gminy Kamień Krajeński - 2020 rok

 

Lp.

Miejscowość

Data

Dzień

Godzina

Miejsce

1.

Dąbrowa

17.02.2020 r.

Poniedziałek

1700

Świetlica

2.

Orzełek

17.02.2020 r.

Poniedziałek

1900

Świetlica

3.

Nowa Wieś

18.02.2020 r.

Wtorek

1700

Świetlica

4.

Niwy

18.02.2020 r.

Wtorek

1830

Świetlica

5.

Jerzmionki

19.02.2020 r.

Środa

1700

Świetlica

6.

Zamarte

19.02.2020 r.

Środa

1900

Świetlica

7.

Płocicz

20.02.2020 r.

Czwartek

1800

Świetlica (WDK)

8.

Radzim

21.02.2020 r.

Piątek

1700

Świetlica

9.

Mała Cerkwica

21.02.2020 r.

Piątek

1900

Świetlica

10.

Witkowo

22.02.2020 r.

Sobota

1800

Świetlica

11.

Duża Cerkwica

24.02.2020 r.

Poniedziałek

1700

Świetlica

12.

Obkas

24.02.2020 r.

Poniedziałek

1900

Świetlica – osiedle

13.

Dąbrówka

25.02.2020 r.

Wtorek

1800

Świetlica (WDK)

14.

Kamień Krajeński

27.02.2020 r.

Czwartek

1800

Urząd Miejski (sala posiedzeń)

 

HARMONOGRAM ZEBRAŃ SOŁECKICH SPRAWOZDAWCZYCH

W GMINIE WIĘCBORK W LUTYM I MARCU 2020 R.

 

Lp.

 

SOŁECTWO

 

DATA

 

GODZ.

 

MIEJSCE

 

 

1.

 


WYMYSŁOWO


17.02.2020 r.


18.00


Świetlica wiejska

 

2.

 


LUBCZA


19.02.2020 r.


18.30


Świetlica wiejska

 

3.

 


DALKOWO


20.02.2020 r.


16.00


Dom p. Sołtys


4.

 

PUSZCZA

 


24.02.2020 r.


13.00


Świetlica wiejska

 

5.

 


JELEŃ


27.02.2020 r.


18.00


Świetlica wiejska

 

6.

 


ZGNIŁKA


27.02.2020 r.


9.00


Dom p. Sołtysa

 

7.

 


WITUNIA


28.02.2020 r.


18.00


Świetlica wiejska

 

8.

 


FRYDRYCHOWO


02.03.2020 r.


11.00


Remiza OSP Sypniewo

 

9.

 


ADAMOWO


02.03.2020 r.


18.00


Remiza OSP Sypniewo

 

10.

 


ZAKRZEWSKA OSADA


04.03.2020 r.


9.00


Świetlica wiejska

 

11.

 


NOWY DWÓR


04.03.2020 r.


17.00


Świetlica wiejska


12.

 

GÓROWATKI

 


09.03.2020 r.

 

10.00


Dom p. Sołtys

 

13.

 


ZABARTOWO


09.03.2020 r.


17.00


Świetlica wiejska

 

14.

 


BORZYSZKOWO


11.032020 r.


11.00


Świetlica wiejska

 

15.

 


ZAKRZEWEK

11.03.2020 r.


17.00


Świetlica wiejska


16.

 

CZARMUŃ


12.03.2020 r.


10.30


Świetlica wiejska

 

17.

 


SYPNIEWO


12.03.2020 r.


18.00


Remiza OSP Sypniewo

 

18.

 

 

SUCHORĄCZEK


16.03.2020 r.


10.00


Świetlica wiejska

 

19.

 


PĘPERZYN


18.03.2020 r.


16.00


Świetlica wiejska

 

20.

 


JASTRZĘBIEC


20.03.2020 r.


11.00


Świetlica wiejska

 

21.

 


ŚMIŁOWO


20.03.2020 r.


13.00


Świetlica wiejska

 

22.

 


SAMORZĄD MIESZKAŃCÓW


27.03.2020 r.


16.00


Centrum Aktywności Seniora CAS (budynek
przy Urzędzie Miejskim)

 

23.

 


RUNOWO KRAJEŃSKIE


27.03.2020 r.


18.30


Świetlica wiejska

 

 

 

 

« wstecz

Linki

  • Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
  • ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
    tel. +48 52 388 13 00, fax +48 52 388 13 03, e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl
  • Kliknij aby aktywować mapę dojazdu!