Powiat Sępoleński

Treść Główna

Poczekają na ogłoszenie konkursów do kwietnia!

Organizacje pozarządowe, które będą chciały sięgnąć w 2020 roku po środki publiczne Powiatu Sępoleńskiego będą musiały poczekać.
W związku z możliwością uchwalenia budżetu powiatu na rok 2020 nawet w marcu 2020 roku, konkursy ofert mogą zostać ogłoszone dopiero po uchwaleniu budżetu powiatu – czyli najszybciej w kwietniu br. 
Ponadto zmianie ulegają wzory wniosków, umów i sprawozdań wynikających z rozporządzenia. 
Co to w praktyce oznacza dla stowarzyszeń? Konieczność rozliczania się z rezultatów na praktycznie nowych wzorach i zasadach.
Wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom, pragniemy zorganizować spotkanie informacyjne – warsztaty -„Wniosek i sprawozdanie wg nowego wzoru w praktyce”. 

Spotkanie informacyjno - techniczne odbędzie się 20 marca br. (piątek) od 12:00 do 14:00 na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego (II piętro) i będzie polegało na omówieniu poszczególnych punktów nowego wniosku i sprawozdania z prowadzącą spotkanie informacyjne (Kamila Jabłońska – Inspektor Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich).

Zgłoszenia na spotkanie prosimy dokonać na adres: kamila.jablonska@powiat-sepolno.pl lub telefonicznie pod numerem: 523881305

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
 

« wstecz

Linki

  • Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
  • ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
    tel. +48 52 388 13 00, fax +48 52 388 13 03, e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl
  • Kliknij aby aktywować mapę dojazdu!