Powiat Sępoleński

Treść Główna

Finał SZLACHETNEJ PACZKI już w ten weekend!

Kilkadziesiąt rodzin z Twojej okolicy otrzyma mądrą pomoc!

7-8 grudnia to wyjątkowy czas, podczas którego SZLACHETNA PACZKA połączy w mądrej pomocy setki tysięcy osób. W weekend ten, zwanym Weekendem Cudów, wolontariusze wręczą rodzinom paczki przygotowane przez darczyńców.

Jeden powiat, dwa rejony, a wśród nich Rejon Gmina Sępólno, obejmujący zasięgiem rodziny
z Gminy Kamień i z Gminy Sośno. Blisko 60 rodzin odwiedzonych i zweryfikowanych przez 26 wolontariuszy. 43 rodziny zakwalifikowane i dokładnie tylu darczyńców. W najbliższy weekend czeka nas zwieńczenie wielomiesięcznej pracy wolontariuszy, a także święto dla rodzin i darczyńców.

W ciągu jednego weekendu prawie milion osób w Polsce i w kilku miejscach za granicą, wymieni się rzeczami i całą siłą życzliwości. SZLACHETNA PACZKA to nie zestaw nic nie znaczących kilku upominków, ale prawdziwe prezenty, które odpowiadają na konkretne potrzeby rodziny. Żywność, środki czystości, opał, czy podstawowe sprzęty AGD, to rzeczy, o których większość z nas nie musi marzyć, a dla tych rodzin są nieosiągalne. SZLACHETNA PACZKA,  poprzez wolontariuszy, łączy ludzi potrzebujących z tymi, którzy chcą pomagać.

Nie mogłeś zostać darczyńcą, ale chętnie dołożysz się do paczki? Zajrzyj na nasz profil na Facebooku
i sprawdź, czego potrzebujemy, by sprawić innym radość.

Nie zdążyłeś zgłosić się na wolontariusza? Nic straconego! W czasie finału przyda się każda pomoc! Organizacja magazynu, przekazywanie paczek, wsparcie wolontariuszy – masz czas i chęć? Skontaktuj się z nami!

Magazyn naszego rejonu będzie znajdował się w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Jeziornej 6.

  • autor: Lider rejonu Gmina Sępólno Krajeńskie Robert Czerechowski, data: 2019-12-04

« wstecz

Linki

  • Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
  • ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
    tel. +48 52 388 13 00, fax +48 52 388 13 03, e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl
  • Kliknij aby aktywować mapę dojazdu!