Powiat Sępoleński

Treść Główna

Powiatowe Mistrzostwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej i „Licealiada” w Lekkiej Atletyce

22.05.2018. na stadionie przy CSiR w Sępólnie Kraj. odbyły się zawody lekkoatletyczne. Zawodnicy osiągnęli w poszczególnych dyscyplinach i kategoriach wiekowych następujące lokaty:

IMS

 

Dziewczęta                                                                                 Chłopcy

 

100m.

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Kobus Julia

Fiałkowska Marta

Jagodzińska Marta

Czapiewska Joanna

Jasiek Monika

Holewa Marta

Grzeszczuk Patrycja

Hoppe Oliwia

Lorbiecka Julia

Kłodzińska Julia

Kopaniarska Nadia

Majewska Anna

02

03

03

02

03

04

02

03

03

03

05

03

SP Jastrzębiec

SP 3 Sępólno

SP 3 Sępólno

SP Kamień

SP Wąwelno

SP Wąwelno

SP Sośno

SP Kamień

SP 3 Sępólno

SP 1 Sępólno

SP Kamień

SP 1 Sępólno

13,9

14,2

14,3

14,3

14,4

14,6

14,7

14,8

15,0

15.3

15,7

15.8

Jagodziński Patryk

Giersz Mikołaj

Ruchalski Nikodem

Szcześniewski Jakub

Golański Zbigniew

Borowicz Michał

Fierek Marcin

02

02

03

02

02

03

02

SP 1 Więcbork

SP Sośno

SP 1 Sępólno

SP Sośno

SP 1 Więcbork

SP Sypniewo

SP Kamień

12,0.

12,1

12,2

12,3

12,5

12,6

12,7

 

300m.

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Grzeca Julia

Brączyk Małgorzata

Zielińska Angelika

Strycharek Marcelina

Sowińska Natalia

Kłos Katarzyna

Kniter Weronika

02

02

02

03

04

04

04

SP 1 Sępólno

SP 1 Więcbork

SP Sośno

SP 1 Więcbork

SP Sośno

SP Kamień

SP Sośno

48,7

48,9

51,4

51,7

53,2

53,4

54,7

Przybylski Szymon

Tarka Patryk

Tybura Igor

Jawdyk Szymon

Sudziński Hubert

Kuchciak Jakub

Grzesik Oskar

02

03

02

02

03

03

04

SP Pęperzyn

SP 1 Więcbork

SP 3 Sępólno

SP Kamień

SP 1 Sępólno

SP Sośno

SP Wąwelno

40,3

41,6

42,5

43,8

44,4

45,6

48,3

 

800m.

 

 

 

1500m.

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Kobus Sandra

Batke Julia

Borek Magdalena

Szopińska Oliwia

Kołata Nikola

Barton Emilia

04

02

03

03

03

04

SP Kamień

SP Sośno

SP Kamień

SP Sośno

SP 1 Sępólno

SP Sośno

2:49,5

2:59,1

3:00,3

3:05,3

3:12,4

3:13,1

Sipiorski Filip

Kubicki Marcel

Borlik Tymoteusz

Myszkowski Mikołaj

Świnka Krystian

Godlewski Bartosz

Napierski Kajetan

03

03

02

02

02

03

04

SP 1 Więcbork

SP 1 Sępólno

SP Kamień

SP Kamień

SP 1 Więcbork

SP Wąwelno

SP Sośno

4:57,1

5:00,9

5:01,2

5:06,2

5:09,7

5:22,5

5:39,4

 

Sztafeta szwedzka

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

 

SP 3 Sępólno

SP Sypniewo

SP Kamień

SP 1 Więcbork

2:45,4

2:52,3

2:52,6

2:59,2

 

 

SP 3 Sępólno

SP 1 Więcbork

SP Sośno

SP Kamień

SP 1 Sępólno

SP Sypniewo

2:18,2

2:20,2

2:21,3

2:36,4

2:42,8

2:43,9

 

Skok w dal

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Miklasz Paulina

Borowiak Wiktoria

Lurka Małgorzata

Bielewicz Małgorzata

02

02

02

02

SP Wąwelno

SP 1 Więcbork

SP 1 Sępólno

SP Sośno

4,38

4,36

4,08

3,87

Przybylski Marcin

Szmelter Łukasz

Kufel Kamil

Grzempowski Jakub

Wirkus Krzysztof

Grzempowski Kamil

03

02

02

02

03

04

SP 3 Sępólno

SP Sypniewo

SP Sypniewo

SP Wąwelno

SP Sośno

SP Wąwelno

5,80

5,51

5,36

5,30

4,52

4,52

 

Skok wzwyż

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

Kosińska Nikola

Fryżewska Nikola

Sobiechowska Marta

02

03

 

SP 1 Więcbork

SP 3 Sępólno

SP Wałdowo

1,45

1,35

1,30

Zieliński Adrian

Wiese Kajetan

Stogowski Szymon

Meiger Igor

03

02

02

03

SP 1 Sępólno

SP 3 Sępólno

SP 1 Więcbork

SP 1 Więcbork

1,50

1,50

1,50

1,54

 

Pchnięcie kulą

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pacek Wiktoria

Redman Roksana

Minor Wiktoria

Murek Aleksandra

02

02

04

03

SP Jastrzębiec

SP 1 Sępólno

SP Wąwelno

SP 3 Sępólno

9,84

8,38

8,19

7,51

Borzych Mateusz

Rybak Hubert

Krawczyk Klaudiusz

Głąbicki Rafał

Szczepański Mateusz

Małek Stanisław

Cudnik Kevin

Szyling Marcin

02

03

03

02

02

03

02

02

SP Sypniewo

SP 1 Sępólno

SP Wąwelno

SP Sośno

SP 3 Sępólno

SP Sośno

SP 1 Sępólno

SP 1 Więcbork

10,88

10,76

10,24

9,81

9,64

9,40

8,93

8,68

 

Rzut oszczepem

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

Kotek Julia

Kamińska Marta

02

03

SP 1 Więcbork

SP 1 Więcbork

27,64

23,72

Grzegorczyk Alex

Kotek Tobiasz

Chajek Kamil

03

02

03

SP 1 Więcbork

SP 1 Więcbork

SP 1 Sępólno

33,36

31,91

27,73

 

 

„Licealiada”

 

Dziewczęta                                                                                 Chłopcy

 

100m.

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Talpa Marika

 

CKZiU Więcbork

22,7

Stokłosa Kamil

Jasik Paweł

Goniarz Jakub

Nawrocki Tobiasz

Isbaner Mateusz

Budka Kacper

Szymański Sebastian

 

00

01

 

 

 

 

ZSP Sępólno

LO Sępólno

LO Więcbork

CKZiU Więcbork

ZSCKR Sypniewo

CKZiU Więcbork

ZSCKR Sypniewo

12,1

12,4

12,5

13,1

13,2

13,4

13,7

 

400m.

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

 

 

 

 

Denikiewicz Patryk

Kaczmarek Tomasz

Goncarz Jakub

Adamski Kamil

 

00

01

00

CKZiU Więcbork

LO Sępólno

LO Więcbork

LO Więcbork

57,3

57,7

59,3

1:05,5

 

800m.

 

 

 

1500m.

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Tusznio Oliwia

Wiese Wiktoria

Fąs Agnieszka

Karamudzka Marcelina

Senska Justyna

01

00

 

 

 

LO Więcbork

LO Sępólno

ZSP Sępólno

ZSCKR Sypniewo

CKZiU Więcbork

2:49,5

3:22,0

3:26,0

3:28,3

3:35,1

Winowiecki Przemysław

Karnowski Krzysztof

Wolski Jakub

Onochowski Bartłomiej

Gus Jakub

Bardoński Krzysztof

Ksobiak Maciej

00

 

00

 

 

 

01

LO Sępólno

ZSP Sępólno

LO Sępólno

ZSP Sępólno

ZSCKR Sypniewo

CKZiU Więcbork

LO Więcbork

4:57,3

4:59,6

5:02,2

5:03,8

5:15,3

5:18,3

5:21,9

 

Skok w dal

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Szyperska Agnieszka

Karamudzka Marcelina

Siuda Klaudia

Jaszczyk Klaudia

99

01

01

01

LO Więcbork

ZSCKR Sypniewo

LO Więcbork

ZSCKR Sypniewo

4,65

4,16

3,90

3,24

Stokłosa Kamil

Denkiewicz Patryk

Kaczmarek Tomasz

Zawidzki Piotr

Kaczmarek Łukasz

Will Mikołaj

Karolak Karol

98

00

00

00

01

01

01

ZSP Sępólno

CKZiU Więcbork

LO Sępólno

LO Więcbork

ZSCKR Sypniewo

LO Więcbork

ZSCKR Sypniewo

5,80

5,51

5,46

5,44

4,97

4,91

4,75

 

Skok wzwyż

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

Meiger Olga

Siuda Klaudia

01

01

 

LO Więcbork

LO Więcbork

1,45

1,40

Lewandowski Filip

Półgęsek Igor

Jasiek Paweł

Owczarski Nataniel

Baczyński Kajetan

Gus Jakub

 

00

00

01

LO Więcbork

LO Sępólno

LO Sępólno

LO Więcbork

ZSCKR Sypniewo

ZSCKR Sypniewo

1,60

1,55

1,50

1,50

1,45

1,45

 

Pchnięcie kulą

 

 

 

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Szyperska Agnieszka

Radke Alicja

Drzewiecka Daria

Gnacińska Agata

Cieśkik Marta

Barton Natalia

99

01

99

99

00

99

LO Więcbork

LO Więcbork

ZSCKR Sypniewo

CKZiU Więcbork

ZSCKR Sypniewo

CKZiU Więcbork

11,45

7,83m.

7,77m.

7,20m.

7,01m.

6,25m.

Fąs Waldemar

Murek Rafał

Lipiński Jakub

Mucha Miłosz

Morawski Mikołaj

00

99

00

00

00

ZSCKR Sypniewo

ZSCKR Sypniewo

LO Sępólno

LO Więcbork

LO Sępólno

9,33

9,33

8,80

7,91

7,73

 

  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2018-05-28
  • DSC_1007
  • DSC_1008
  • DSC_1015
  • DSC_1017
  • DSC_1020
  • DSC_1027
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu

Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA

23.05.2018. na stadionie przy CSiR w Sępólnie Kraj. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sępoleńskiego w trójboju LA i czwórboju LA dziewcząt i chłopców. W poszczególnych kategoriach drużyny zakończyły rywalizację w następującej kolejności:

Trójbój LA:

Dziewczęta

  1. SP 3 Sępólno Kraj. - 547 pkt.
  2. SP 1 Więcbork - 478 pkt.
  3. SP Duża Cerkwica – 376 pkt.
  4. SP Wąwelno -356 pkt.

Chłopcy

  1. SP 1 Sępólno Kraj. – 511 pkt.
  2. SP Kamień Kraj. – 400 pkt.
  3. SP Wąwelno – 375 pkt.
  4. SP 1 Więcbork – 344pkt.

Czwórbój LA:

Dziewczęta

  1. SP 2 Więcbork – 1142 pkt.
  2. SP Sośno – 947 pkt.
  3. SP Kamień Kraj. – 931 pkt.
  4. SP 1 Sępólno Kraj. – 880 pkt.

Chłopcy

  1. SP 3 Sępólno Kraj. – 1058 pkt.
  2. SP Runowo Kraj. – 764 pkt.
  3. SP Kamień Kraj. – 716 pkt.
  4. SP Wąwelno – 652 pkt.
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2018-05-28
  • DSC_1046
  • DSC_1032
  • DSC_1033
  • DSC_1037
  • DSC_1040
  • DSC_1043
  • DSC_1044
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców.

Na sali Szkoły Podstawowej w Kamieniu Kraj. odbyły się mistrzostwa powiatu sępoleńskiego w piłkę ręczną chłopców. Zawody odbyły się 11.04.2018., a udział wzięły trzy drużyny. Po zaciętych i ciekawych meczach zwycięstwo wywalczyła drużyna reprezentująca SP Sypniewo.

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP Sypniewo
  2. SP 1 Więcbork
  3. SP Kamień Kraj.
  • autor: Aleksander Niemczyk, data: 2018-04-13
  • DSC_0997.JPG
  • DSC_1000.JPG
  • DSC_1004.JPG
  • DSC_1006.JPG
  • DSC_1015.JPG

Powiatowe Mistrzostwa w halową piłkę nożną dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

04.04.2018. na sali sępoleńskiego CSiR odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w halową piłkę nożną dziewcząt. Do rywalizacji stanęły tylko dwie drużyny. Po zaciętym i ciekawym meczu wyższość udowodniły dziewczęta z ZSCKR w Sypniewie wygrywając z koleżankami z ZSP w Sępólnie Kraj. 2:0.

  • autor: Aleksander Niemczyk, data: 2018-04-06
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Powiatowe Mistrzostwa w halową piłkę nożną chłopców szkół ponadgimnazjalnych

28.03.2018. na sali sępoleńskiego CSiR odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w halową piłkę nożną chłopców. W zawodach rywalizowały drużyny wszystkich szkół średnich z terenu powiatu sępoleńskiego.

 Klasyfikacja końcowa:

  1. LO Więcbork
  2. ZSP Sępólno Kraj.
  3. CKZiU Więcbork
  4. ZSCKR Sypniewo
  5. LO Sępólno Kraj.

 

  • autor: Aleksander Niemczyk, data: 2018-03-29
  • -
  • -
  • -

 

« poprzednia strona   następna strona »

drukuj całą stronę

Linki

  • Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
  • ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
    tel. +48 52 388 13 00, fax +48 52 388 13 03, e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl
  • Kliknij aby aktywować mapę dojazdu!