Powiat Sępoleński

Treść Główna

Powiatowe drużynowe biegi przełajowe

16.10.2018. na stadionie CSiR w Sępolnie Kraj. odbyły się powiatowe mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych.  W zawodach startowało 193 zawodników i zawodniczek w czterech kategoriach wiekowych. Najlepsze drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami, a zawodnicy medalami.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Igrzyska Dzieci roczniki 2008 i młodsze

Dziewczęta

Drużynowo:

  1. SP 3 Sępólno Kraj.
  2. SP Kamień Kraj.
  3. SP Wąwelno

Indywidualnie:

  1. Lutowska Julia - SP 3 Sępólno Kraj.
  2. Bzdawka Patrycja - SP Sypniewo
  3. Lica Maja - SP 3 Sępólno Kraj.

Chłopcy

Drużynowo:

  1. SP Kamień Kraj.
  2. SP 3 Sępólno Kraj.
  3. SP 1 Więcbork
  4. SP Wąwelno

Indywidualnie:

  1. Czapiewski Hubert - SP Kamień Kraj.
  2. Kienast Przemysław - SP Sypniewo
  3. Idzikowski Nikolas - SP Wiśniewa

Igrzyska Dzieci roczniki 2006-2007

Dziewczęta

Drużynowo:

  1. SP Kamień Kraj.
  2. SP 2 Więcbork
  3. SP Sośno

Indywidualnie:

  1. Konieczka Anastazja – SP Wąwelno
  2. Kuzera Oliwia – SP Sośno
  3. Glaser Izabela – SP Kamień Kraj.

Chłopcy

Drużynowo:

  1. SP Kamień Kraj.
  2. SP Wąwelno
  3. SP 3 Sępólno

Indywidualnie:

  1. Pokrzywka Franciszek – SP Runowo Kraj.
  2. Gondek Łukasz – SP Wąwelno
  3. Winiarczyk Mateusz – SP Wąwelno

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

Drużynowo:

  1. SP Kamień  Kraj.
  2. SP 3 Sępólno Kraj.
  3. SP Sośno
  4. SP 1 Więcbork

Indywidualnie:

  1. Kobus Sandra – SP Kamień Kraj.
  2. Fiałkowska Marta – SP 3 Sępólno Kraj.
  3. Hoppe Oliwie – SP Kamień Kraj.

Chłopcy

Drużynowo:

  1. SP 1 Sępólno Kraj.
  2. SP 1 Więcbork
  3. SP Kamień Kraj.
  4. SP Sośno

Indywidualnie:

  1. Ringwelski Paweł – SP Kamień Kraj.
  2. Sudziński Hubert – SP 1 Sępólno Kraj.
  3. Sipiorski Filip – SP 1 Więcbork

Licealiada

Dziewczęta

Drużynowo:

  1. LO Więcbork
  2. CKZiU Więcbork
  3. ZSCKR Sypniewo
  4. LO Sępólno Kraj.

Indywidualnie:

  1. Szmelter Natalia – CKZiU Więcbork
  2. Kotek Julia – LO Więcbork
  3. Bordieh Adrianna – LO Więcbork

Chłopcy

Drużynowo:

  1. LO Sępólno Kraj.
  2. ZSCKR Sypniewo
  3. ZSP Sępolno Kraj.
  4. LO Więcbork
  5. CKZiU Więcbork

Indywidualnie:

  1. Kaczmarek Tomasz – LO Sępólno Kraj.
  2. Maciejewski Krzysztof – ZSCKR Sypniewo
  3. Gus Jakub – ZSCKR Sypniewo
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2018-10-23
  • DSC_0083
  • DSC_0087
  • DSC_0093
  • DSC_0096
  • DSC_0099
  • DSC_0101
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną

W ramach powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną rywalizowały drużyny dziewcząt i chłopców, które reprezentowały gminy wchodzące w skład powiatu sępoleńskiego. Zawody odbyły się 09.10.2018. na stadionie w kamieniu Kraj.

Kolejność drużyn po zawodach:

Dziewczęta

  1. SP 1 Sępólno Kraj.
  2. SP Kamień Kraj.
  3. SP Sośno
  4. SP Sypniewo

Chłopcy

  1. SP 1 Więcbork
  2. SP Lutowo
  3. SP Kamień Kraj.
  4. SP Wąwelno
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2018-10-11
  • DSC_0075
  • DSC_0082
  • DSC_0083
  • DSC_0085
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2018-10-09

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłkę nożną.

Na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Więcborku odbyły się mistrzostwa powiatu sępoleńskiego w piłkę nożną. Impreza odbyła się 25.09.2018, a udział wzięło osiem drużyn w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Kolejność drużyn po zawodach:

Dziewczęta

  1. SP 1 Sępólno Kraj.
  2. SP Sypniewo
  3. SP Wąwelno
  4. SP Kamień Kraj.

Chłopcy

  1. SP 1 Sępólno Kraj.
  2. SP Kamień Kraj.
  3. SP Jastrzębiec
  4. SP Wąwelno
  • DSC_0073
  • DSC_0084
  • DSC_0088
  • DSC_0091

drukuj całą stronę

Linki

  • Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
  • ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
    tel. +48 52 388 13 00, fax +48 52 388 13 03, e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl
  • Kliknij aby aktywować mapę dojazdu!