Powiat Sępoleński

Treść Główna

Powiatowa Licealiada w piłkę siatkową chłopców

26 stycznia 2023 r. na sali sępoleńskiego Liceum Ogólnokształcącego rywalizowały drużyny chłopców ze szkół ponadpodstawowych w Powiatowej Licealiadzie w piłkę siatkową. Zawody rozegrane zostały w systemie pucharowym. Rywalizację wygrali panowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku uzyskując prawo startu w ćwierćfinałach wojewódzkich. 

Klasyfikacja końcowa:

CKZiU Więcbork
ZSCKR w Sypniewie.
LO Więcbork
LO Sępólno Kraj.

 

 

Galeria zdjęć z zawodów

  • Powiatowa Licealiada
    Powiatowa Licealiada
  • Powiatowa Licealiada
    Powiatowa Licealiada
  • Powiatowa Licealiada
    Powiatowa Licealiada
  • Powiatowa Licealiada
    Powiatowa Licealiada
  • Powiatowa Licealiada
    Powiatowa Licealiada
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2023-01-30

Powiatowa Licealiada w piłkę siatkową dziewcząt.

23.01.2023. na sali sępoleńskiego Liceum Ogólnokształcącego rywalizowały drużyny dziewcząt ze szkół ponadpodstawowych w Powiatowej Licealiadzie w piłkę siatkową. Zawody wygrały panie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku uzyskując prawo startu w ćwierćfinałach wojewódzkich. 

 Klasyfikacja końcowa:

1.      CKZiU Więcbork

2.      ZSP Sępólno Kraj.

3.      LO Więcbork

4.      LO Sępólno Kraj.

  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2023-01-25

Galeria zdjęć

  • Powiatowa Licealiada
    Powiatowa Licealiada
  • Powiatowa Licealiada
    Powiatowa Licealiada
  • Powiatowa Licealiada
    Powiatowa Licealiada
  • Powiatowa Licealiada
    Powiatowa Licealiada
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2023-01-23

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w plażową piłkę nożną chłopców

08.06.2022. na plaży w Kamieniu Kraj. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sępoleńskiego w plażową piłkę nożną chłopców. W zawoda brały udział cztery drużyny.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 1 Więcbork
2. SP Duża Cerkwica
3. ZS-P Kamień Kraj.
4. SP Wiśniewa

  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2022-06-09

Galeria zdjęć

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2022-06-09

Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową

01.06.2022. w Sępólnie Kraj. w mistrzostwach powiatu sępoleńskiego w plażową piłkę siatkową rywalizowały drużyny ze szkół ponadpodstawowych. Do współzawodnictwa stanęło 5 ekip. Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:

 1. CKZiU Więcbork
 2. ZSP Sępólno Kraj.
 3. LO Sępólno Kraj.


Chłopcy:

 1. CKZiU Więcbork
 2. LO Więcbork

  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2022-06-07

Galeria zdjęć

  • Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
    Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
  • Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
    Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
  • Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
    Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
  • Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
    Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
  • Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
    Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
  • Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
    Powiatowa Licealiada w plażową piłkę siatkową
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2022-06-07

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w plażową piłkę siatkową

02.06.2022. na plaży w Kamieniu Kraj. odbyły się zawody powiatowe w kategorii iMS w plażową piłkę siatkową. W zawodach rywalizowało 10 drużyn dziewcząt i chłopców. Wśród chłopców najlepszą drużyną okazała się reprezentacja z ZS-P w Kamieniu Kraj., a dziewcząt z SP w Dużej Cerkwicy.

  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2022-06-07

Galeria zdjęć

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2022-06-07

Komunikat Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej i „Licealiady” w Lekkiej Atletyce

Sępólno Kraj. 23.05.2022.

IMS

Dziewczęta - 100 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Denkiewicz Paulina

2007

SP 2 Więcbork

14,6s.

2.

Wrzesińska Joanna

2008

SP Duże Cerkwica

15,1s.

 

Dziewczęta - 300 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Kiedrowicz Karolina

2008

SP Duża Cerkwica

56,7s.

2.

Cegielska Alicja

2008

SP 2 Więcbork

58.3s.

 

Dziewczęta - 800 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Płotka Zuzanna

2007

SP Wiśniewa

2.55,0s.

2.

Olszewska Aleksandra

2008

SP 2 Więcbork

3.02,4s.

3.

Senska Rokana

2007

SP Kamień

3.07,5s.

4.

Szefs Roksana

2008

SP 1 Więcbork

3.31,0s.

 

Dziewczęta - skok w dal

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Gesse Jagoda

2007

SP Pęperzyn

3,96m.

2.

Puchowska Marta

2008

SP Kamień

3,88m.

3.

Stryszyk Wiktoria

2007

SP Kamień

3,86m.

4.

Teszka Marta

2008

SP Duża Cerkwica

3,45m.

 

Dziewczęta - skok wzwyż

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Walczak Zofia

2007

SP Duża Cerkwica

1,20m.

 

Dziewczęta - pchnięcie kulą

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Ludtke Marta

2008

SP Wiśniewa

7,58m.

2.

Szulc Maja

2008

SP Pęperzyn

7,58m.

3.

Bociek Antonina

2008

SP Duża Cerkwica

6,82m.

 

Dziewczęta - sztafeta szwedzka

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

-

-

SP Kamień

2.57,7s.

2.

-

-

SP 2 Więcbork

3.01,8s.

3.

-

-

SP Duża Cerkwica

3.20,7s.

 

Chłopcy - 100 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Bala Wiktor

2008

SP Jastrzębiec

12,5s.

2.

Spirka Filip

2008

SP Kamień

13,4s.

3.

Binger Karol

2007

SP Kamień

13,7s.

 

Chłopcy - 300 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Domagała Oliwier

2007

SP Zakrzewek

43,6s.

2.

Mindykowski Franciszek

2008

SP 1 Sępólno

44,8s.

3.

Bonk Nikodem

2008

SP Kamień

50,8s.

 

Chłopcy - 1500 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Adamczyk Maksymilian

2008

SP Kamień

5.02,3s.

2.

Magda Oliwier

2007

SP Zakrzewek

5.18,6s.

3.

Balcerski Seweryn

2008

SP Duża Cerkwica

5.59,9s.

 

Chłopcy - skok w dal

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Wojciechowski Jakub

2007

SP Runowo

5,28m.

2.

Oleszczuk Rafał

2008

SP Duża Cerkwica

4,87m.

3.

Spica Brajan

2007

SP Kamień

4,80m.

4.

Czapiewski Hubert

2008

SP Kamień

4,30m.

 

Chłopcy - pchnięcie kulą

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Lemańczyk Grzegorz

2007

SP1 Więcbork

9,03m.

2.

Łata Paweł

2008

SP Runowo

8,86m.

3.

Kwiatkowski Konrad

2007

SP Duża Cerkwica

7,19m.

 

Chłopcy - rzut oszczepem

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Kornecki Marcel

2007

SP 1 Więcbork

27,76m.

 

Chłopcy - sztafeta szwedzka

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

-

-

SP 2 Więcbork

2.34,4s.

2.

-

-

SP Kamień

2.38,8s.

Licealiada

Dziewczęta - 100 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Szroeder Aleksandra

2004

CKZiU Więcbork

15,1s.

2.

Olha Zuzanna

2006

LO Więcbork

15,6s.

2.

Trzósło Agata

2006

CKZiU Więcbork

15,6s.

4.

Adrych Patrycja

2004

ZSCKR Sypniewo

15.9s.

 

Dziewczęta - 800 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Konieczka Anastazja

2006

CKZiU Więcbork

2.51,2s.

2.

Solarek Marta

2006

LO Sępólno

2.52,0s.

3.

Bąk Aleksandra

2006

ZSCKR Sypniewo

2.53,3s.

4.

Mrozik Patrycja

2005

ZSP Sępólno

3.04,7s.

5.

Olha Zuzanna

2006

LO Więcbork

3.09,7s.

6.

Paczkowska Magdalena

2006

LO Więcbork

3.26,5s.

7.

Kozub Paulina

2004

ZSCKR Sypniewo

3.29,4s.

 

Dziewczęta - skok w dal

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Glazik Julia

2006

LO Więcbork

4,33m.

2.

Sowińska Nikola

2006

CKZiU Więcbork

4,17m.

3.

Domek Weronika

2004

ZSCKR Sypniewo

3,91m.

4.

Brzezińska Kinga

2005

ZSCKR Sypniewo

3,79m.

 

Dziewczęta - skok wzwyż

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Sobek Nikola

2005

LO Sępólno

1,35m.

2.

Glazik Julia

2006

LO Więcbork

1,30m.

2.

Kamińska Marta

2003

CKZiU Więcbork

1,30m.

 

Dziewczęta - pchnięcie kulą

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Lipecka Adrianna

2005

LO Więcbork

7,70m.

2.

Brzezińska Kinga

2006

ZSCKR Sypniewo

7,38m.

3.

Domek Weronika

2004

ZSCKR Sypniewo

6,77m.

 

Chłopcy - 100 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Olczak Aron

2005

CKZiU Więcbork

12,3s.

2.

Schwartz Maksymilian

2006

LO Więcbork

12,6s.

3.

Has Fabian

2005

LO Więcbork

12,7s.

4.

Borowicz Michał

2004

ZSCKR Sypniewo

12,8s.

5.

Lewski Kacper

2005

LO Sępólno

13,0s.

6.

Przybylski Aleksander

2005

LO Sępólno

13,0s.

7.

Osiecki Wojciech

2004

ZSCKR Sypniewo

13,3s.

8.

Szulc Norbert

2004

CKZiU Więcbork

13,8s.

9.

Krawczak Filip

2004

LO Sępólno

13,9s.

 

Chłopcy - 1500 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Dąbrowski Paweł

2006

ZSCKR Sypniewo

4.48,5s.

2.

Adamczyk Dominik

2006

ZSCKR Sypniewo

4.58,3s.

3.

Olszak Aron

2005

CKZiU Więcbork

5.10,4s.

4.

Kuszewski Albert

2005

LO Więcbork

5.12,9s.

5.

Gostamczyk Karol

2004

LO Więcbork

5.21,7s.

 

Chłopcy - skok w dal

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Borowicz Michał

2003

ZSCKR Sypniewo

5,92m.

2.

Przybylski Marcin

2005

ZSP Sępólno

5,91m.

3.

Grzempowski Jakub

2004

ZSCKR Sypniewo

5,39m.

4.

Borowicz Adrian

2004

CKZiU Więcbork

5,33m.

5.

Schwartz Maksymilian

2006

LO Więcbork

5,28m.

6.

Jendrzyński Tomasz

2004

ZSCKR Sypniewo

4,96m.

7.

Has Fabian

2005

LO Więcbork

4,93m.

 

Chłopcy - skok wzwyż

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Grzempowski Jakub

2004

ZSCKR Sypniewo

1,60m.

2.

Jendrzyński Tomasz

2004

ZSCKR Sypniewo

1,55m.

3.

Wojciechowski Aleksander

2004

LO Więcbork

1,55m.

 

Chłopcy - pchnięcie kulą

Lp.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Szkoła

Wynik

1.

Krawczyk Klaudiusz

2004

ZSCKR Sypniewo

9,68m.

2.

Osowski Jakub

2005

LO Więcbork

9,23m.

3.

Chylewski Kasper

2004

LO Sępólno

9,05m.

4.

Fojucik Kamil

2005

ZSCKR Sypniewo

8,96m.

5.

Krawczyk Filip

2004

LO Sępólno

8,27m.

 

  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2022-05-25

Galeria zdjęć

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i „Licealiady”
  • autor: Aleksander Niemczyk, data: 2022-05-25

Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA

18.05.2022. na stadionie przy CSiR w Sępólnie Kraj. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sępoleńskiego w trójboju LA i czwórboju LA dziewcząt i chłopców. W poszczególnych kategoriach drużyny zakończyły rywalizację w następującej kolejności:

Trójbój LA:

Dziewczęta

  1. SP 1 Sępólno Kraj.
  2. SP 1 Więcbork
  3. SP Duża Cerkwica

Chłopcy

  1. SP 1 Sępólno Kraj.
  2. SP 2 Więcbork
  3. SP Kamień Kraj.

Czwórbój LA:

Dziewczęta

  1. SP 3 Sępólno Kraj.
  2. SP 2 Więcbork
  3. SP Duża Cerkwica

Chłopcy

  1. SP 3 Sępólno Kraj.
  2. SP 2 Więcbork
  3. SP Kamień Kraj.
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2022-05-19

Galeria zdjęć

  • Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
    Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
  • Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
    Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
  • Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
    Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
  • Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
    Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
  • Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
    Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
  • Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
    Powiatowy trójbój LA i czwórbój LA
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2022-05-19

Powiatowe drużynowe biegi przełajowe

18.10.2021. na stadionie CSiR w Sępolnie Kraj. odbyły się powiatowe mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych.  W zawodach startowało 114 zawodników i zawodniczek w czterech kategoriach wiekowych. Uczestniczące drużyny zostały nagrodzone dyplomami, a zawodnicy medalami.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Igrzyska Dzieci roczniki 2011 i młodsze

Dziewczęta

Drużynowo:

  1. SP Wiśniewa
  2. SP 2 Więcbork

Indywidualnie:

  1. Staśkowiak Klara SP Wiśniewa
  2. Figat Nikola SP Wiśniewa
  3. Mieszczak Antonina SP 2 Więcbork

Chłopcy

Drużynowo:

  1. SP Runowo
  2. SP Wiśniewa

Indywidualnie:

  1. Lisewski Maciej SP Runowo
  2. Bochoński Kryspin SP Runowo
  3. Strawa JulianSP Wiśniewa

Igrzyska Dzieci roczniki 2010-2009

Dziewczęta

Drużynowo:

  1. SP Wiśniewa
  2. SP 1 Więcbork
  3. SP 3 Sępólno

Indywidualnie:

  1. Zgrzeba Wiktoia SP 3 Sępólno
  2. Ossowska Alicja SP 1 Więcbork
  3. Kuszyńska Katarzyna SP Wiśniewa

Chłopcy

Drużynowo:

  1. SP 2 Więcbork
  2. SP 3 Sępólno
  3. SP Kamień

Indywidualnie:

  1. Kienast Bartosz SP Zboże
  2. Szroeder Marcin SP 2 Więcbork
  3. Krzysztofek Jan SP 2 Więcbork

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

Drużynowo:

  1. SP Kamień
  2. SP 3 Sępólno

Indywidualnie:

  1. Senska Roksana SP Kamień
  2. Szews Roksana SP 1 Więcbork
  3. Lutowska Julia SP 3 Sępólno

Chłopcy

Drużynowo:

  1. SP Kamień
  2. SP 3 Sępólno
  3. SP Runowo

Indywidualnie:

  1. Olczak Brian SP 2 Więcbork
  2. Nowak Hubert SP Runowo
  3. Adamczyk Maksymilian SP Kamień

Licealiada

Dziewczęta

Drużynowo:

  1. CKZiU Więcbork
  2. ZSP Sępólno
  3. LO Sępólno
  4. ZSCKR Sypniewo

Indywidualnie:

  1. Mrozik Patrycja ZSP Sępólno
  2. Konieczka Anastazja CKZiU Więcbork
  3. Solarek Marta LO Sępólno

Chłopcy

Drużynowo:

  1. ZSCKR Sypniewo
  2. CKZiU Więcbork
  3. ZSP Sępólno

Indywidualnie:

  1. Modrzejewski Michał ZSCKR Sypniewo
  2. Dąbrowski Paweł ZSCKR Sypniewo
  3. Nowak Filip ZSCKR Sypniewo
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2021-10-20

Galeria zdjęć

  • Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
    Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
  • Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
    Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
  • Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
    Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
  • Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
    Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
  • Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
    Powiatowe drużynowe biegi przełajowe
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2021-10-20

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

11.10.2021. na stadionie CSiR w Sępolnie Kraj. odbyły się powiatowe mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych.  W zawodach startowało 16 drużyn w trzech kategoriach wiekowych.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta

  1. SP Wiśniewa
  2. SP 2 Więcbork

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

  1. SP Kamień Kraj.
  2. SP 3 Sępólno Kraj.
  3. SP 1 Więcbork

Chłopcy

  1. SP Kamień Kraj.
  2. SP 3 Sępólno Kraj.
  3. S Runowo Kraj.

Licealiada

Dziewczęta

  1. CKZiU Więcbork
  2. LO Więcbork
  3. LO Sępólno Kraj.
  4. ZSP Sępólno Kraj.

Chłopcy

  1. ZSCKR Sypniewo
  2. CKZiU Więcbork
  3. ZSP Sępólno Kraj.
  4. LO Więcbork
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2021-10-18

Galeria zdjęć

  • Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
    Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
  • Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
    Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
  • Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
    Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
  • Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
    Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2021-10-18

Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców

05.10.2021. na boiskach CSiR w Sępólnie Kraj. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sępoleńskiego w piłkę nożną dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły dwie drużyny dziewcząt. Mecz między zespołami z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie a Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sępólnie Kraj. - wygrały panie z Sypniewa. Do rywalizacji stanęły reprezentacje chłopców wszystkich szkół ponadpodstawowych powiatu sępoleńskiego. Poniżej klasyfikacja końcowa rywalizacji chłopców:

  1. CKZiU Więcbork
  2. ZSP Sępólno Kraj.
  3. ZSCKR Sypniewo
  4. LO Więcbork
  5. LO Sępólno Kraj.
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2021-10-08

Galeria zdjęć

  • Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
    Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
  • Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
    Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
  • Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
    Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
  • Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
    Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
  • Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
    Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
  • Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
    Powiatowa Licealiada w piłkę nożną dziewcząt i chłopców
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2021-10-08

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną

Na stadionie  w Kamieniu Kraj. rozegrane zostały mistrzostwa powiatu sępoleńskiego w piłkę nożną. Zawody odbyły się 28.09.2021.,  a udział wzięły trzy drużyny chłopców.

Kolejność drużyn po zawodach:

  1. SP 1 Więcbork.
  2. SP Kamień Kraj.
  3. SP 1 Sępólno Kraj.
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną
    Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłkę nożną

Na „orliku” w Kamieniu Kraj. Rozegrane zostały mistrzostwa powiatu sępoleńskiego w piłkę nożną. Impreza odbyła się 29.09.2021.,  a udział wzięły trzy drużyny chłopców.

Kolejność drużyn po zawodach:

  1. SP 2 Więcbork.
  2. SP Kamień Kraj.
  3. SP 1 Sępólno Kraj.
  • autor: Aleksander Niemczyk - Powiatowy Koordynator Sportu, data: 2021-10-04

Galeria zdjęć

  • Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłkę nożną
    Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłkę nożną
  • Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłkę nożną
    Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłkę nożną
  • Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłkę nożną
    Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłkę nożną

drukuj całą stronę

Linki

  • Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
  • ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie,
    tel. +48 52 388 13 00, fax +48 52 388 13 03, e-mail: sepolnopow@pro.onet.pl
  • Kliknij aby aktywować mapę dojazdu!